Messi wraca po kontuzji w wielkim stylu

Ligi w Europie Świat

Lionel Messi pauzował przez dwa miesiące z powodu kontuzji kostki. Dziś w nocy Argentyńczyk wrócił do gry, pokazując pełnię swoich nieprzeciętnych umiejętności, zdobywając dwie bramki i notując asystę.

37-latek po dwumiesięcznej przerwie czuł się na boisku jak ryba w wodzie. Już po pierwszych 45 minutach miał na koncie dwa gole. Przy obu trafieniach asystowali jego dawni koledzy z Barcelony. Najpierw Messi wykorzystał podanie Luisa Suáreza, a przy drugim golu asystował Jordi Alba.

W ostatnich sekundach meczu Argentyńczyk odwdzięczył się swojemu urugwajskiemu koledze z drużyny, asystując przy jego bramce. Drużyna z Miami wygrała 3:1 i umocniła swoją pozycję lidera w grupie konferencji wschodniej. Messi po meczu nagrodzony został statuetką dla najlepszego gracza meczu. (DW)