Najnowsze
Oficjalnie! Stal Mielec prezentuje nowego trenera
1 liga
Erling Haaland rozbroił! „Pewnie wygrają z nami i później zdobędą MŚ”
Mistrzostwa Świata 2026
Chorwacja rusza po pierwszy triumf na MŚ 2026! Sprosta roli faworyta?
Bukmacherzy Mistrzostwa Świata 2026
On jest nie z tej ziemi! Niebotyczna seria Erlinga Haalanda
Mistrzostwa Świata 2026
Piłka nożna
Publicystyka
Zbigniew Mucha
STANY PODGORĄCZKOWE: Z niskiego C, czyli wierzenia ludowe
Zbigniew Rokita
Zbigniew Rokita: Forza Arktyka! [FELIETON]
Przemysław Pawlak
Lewandowski zatańczył do muzyki Probierza [KOMENTARZ]
Leszek Orłowski
No w końcu niech to się skończy. Wszyscy się zbroją, to i pora na Wielki Śląsk. Pedały z gminy Wrocław nie znają się na piłce. Trzeba właściciela z grubym portfelem, ale trzeba otoczyć klub byłymi wielkimi zawodnikami Śląska, aby te pieniądze dobrze wydać. Sebek Mila chyba jest wolny, jeden z pierwszych telefonów to powinien być do niego. Tarasiewicz, Wasiluk to chyba też coś znają się na futbolu 😉 Działać, działać i zero obcokrajowców co przychodzą na pół roku i odmawiają treningów. Postawcie na 16-letniego Bartka Szywałę, bo się zmarnuje jak Karol Borys co tuła się po jakiś podrzędnych europejskich klubach. Jeśli Szywała sobie nie poradzi w 1.Lidze, to niech wyjeżdża jak Borys. Tylko trzeba zaufać młodemu zawodnikowi, Karol takiej szansy niestety nie dostał i nie on jedyny…