Kyliam Mbappe (Real Madrid CF) celebrates after scoring his team‘s second goal during the LaLiga match between Real Madrid and CD Alaves at Santiago Bernabeu on September 24, 2024 in Madrid, Spain.   (Photo by Manu Reino/DeFodi Images)

newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie La Liga

Mbappe kontuzjowany! Jest komunikat Realu Madryt

Kylian Mbappe doznał kontuzji. Real Madryt opublikował komunikat w sprawie 25-letniego Francuza.

Mbappe został zmieniony w 80. minucie wtorkowego meczu ligowego z Deportivo Alaves (3:2), w którym strzelił gola na 2:0. Jak się okazało, piłkarz Realu doznał urazu. Klub z Madrytu poinformował, że po środowych badaniach stwierdzono u niego kontuzję mięśnia dwugłowego uda lewej nogi.

Mario Cortegana z The Athletic poinformował, że przerwa 25-latka potrwa trzy tygodnie. To by oznaczało, że Francuz wróci do gry po październikowej przerwie reprezentacyjnej, opuszczając spotkania z Atletico Madryt, LOSC i Villarreal CF.

W obecnym sezonie były piłkarz PSG zagrał 9 meczów, zdobył 7 bramek i miał asystę. (MZ)