Maxi Oyedele z kontuzją. Oficjalne oświadczenie Legii Warszawa
Maxiego Oyedele zabrakło w składzie na mecz przeciwko Widzewowi Łódź. Legia Warszawa w oficjalnym komunikacie informuje o kontuzji swojego młodego zawodnika.
Maxi Oyedele nie zagra przeciwko Widzewowi Łódź. Reprezentant Polski nie znalazł się w wyjściowym składzie na ligowy klasyk i Legia prędko wyjaśniła, że 19-latek ma problemy ze zdrowiem.
„Maxi Oyedele zmaga się z bólem stawu skokowego. Zawodnik przejdzie dodatkowe konsultacje medyczne w najbliższym tygodniu, po których zostanie podjęta decyzja o dalszej formie leczenia.” – czytamy w oficjalnym komunikacie warszawskiego klubu.
Oyedele zagrał w tym sezonie w barwach Legii Warszawa łącznie w 6 meczach, grając 360 minut.
Media: Z Lecha Poznań do Serie A! Ciekawy transfer na horyzoncie
Wygląda na to, że Lech Poznań straci jednego ze swoich młodych zawodników. Zgodnie z informacją znanego dziennikarza, jeden z nich prezeniesie się do Serie A.
Napastnik opuści Ekstraklasę po zaledwie sezonie! Wróci do ojczyzny
Do Polski trafił jako jeden z najdroższych transferów w historii klubu. Wiemy już, że w przyszłym sezonie zagra na Półwyspie Iberyjskim. Sprawdź, o kim mowa!