Manchester United wygrywa z Fulham

Ligi w Europie Premier League

Manchester United w dosłownie ostatniej chwili wygrywa z Fulham 1:1 w sobotnim meczu 11. kolejki angielskiej Premier League.

Czerwone Diabły już po raz kolejny w tym sezonie zawiodły swoich sympatyków. Manchester United po raz szósty w tym sezonie zapisuje na swoje konto komplet punktów, ale w całokształcie występ piłkarzy Ten Haga był bardzo przeciętny.

W 7. minucie meczu Scott McTominay trafił do siatki, jednak gol nie został uznany wskutek pozycji spalonej. Sytuacja jest nieco kontrowersyjna, powtórki pokazały, że sytuacja po dośrodkowaniu w polu karnym była mocno stykowa. Ostatecznie jednak prowadzący meczu anulował trafienie szkockiego gracza.

Przez cały mecz nie działo się kompletnie nic ciekawego. Spotkanie było nudne, siermiężne i oglądający go musieli uzbroić się w solidny zapas kawy, aby utrzymać jakąkolwiek koncentracje przy jego oglądaniu.

Pachniało remisem, ale w 91. minucie gry Bruno Fernandes wykorzystał dogranie Facundo Pellistriego i gol Portugalczyka w ostatnim momencie dał zwycięstwo Manchesterowi United.

United awansowało na 6. miejsce w tabeli, Fulham z kolei trzyma się 14. lokaty, choć w trakcie tej kolejki może jednak spaść na niższe miejsca.