RCD Mallorca jest zainteresowana kolejnym piłkarzem wyróżniającym się w polskiej ekstraklasie.
Carlitos odejdzie z Legii?
Klub z Balearów interesował się Aleksandarem Sedlarem z Piasta Gliwice, a teraz wziął na celownik Carlitosa. O możliwym powrocie snajpera Legii do beniaminka La Ligi poinformowała telewizja IB3.
Piotr Koźmiński z „Super Expressu” twierdzi, że spełnienie żądań Legii (mówi się o trzech miliona euro) nie będzie problemem dla Mallorki. Pensja Carlitosa ma sięgać 600 tysięcy euro rocznie.
Popytałem na Mallorce. Źródło które napisalo o Carlitosie rzadko się myli. Mallorca szuka napastników. Z praw tv po awansie 45 mln euro dla klubu. Zapłacenie ok 3 mln za Carlitosa nie jest problemem. Pensja powyżej 600 tys euro też nie. Ich dyrektor sportowy chce go od dawna.
Gwiazda Borussii Dortmund chce trafić na Santiago Bernabeu
Nico Schlotterbeck ma jasno określony cel. Według doniesień reprezentant Niemiec chce dołączyć do Realu Madryt i stworzyć duet stoperów z Antonio Rudigerem.