LM: Zwycięstwo Interu

Inter wygrał u siebie z Red Bullem Salzburgem. Nerazzurri są liderem grupy.

Włoski zespół wyszedł na prowadzenie już w 19. minucie za sprawą bramki Alexisa Sancheza. Chilijczyk zamienił na gola podanie Davide Frattesiego. Do końca pierwszej połowy gospodarze utrzymali przewagę.

Po zmianie stron do głosu doszli przyjezdni. W 57. minucie Oscar Gloukh zdobył bramkę na 1:1, asystę przy tym trafieniu Maurits Kjaergaard. Kilka minut później jednak znów drogę do siatki znaleźli podopieczni Simone Inzaghiego. Z jedenastu metrów trafił Hakan Calhanoglu. W końcówce gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie, lecz gol Lautaro Martineza nie został uznany.

Inter jest liderem tabeli z siedmioma punktami na koncie. Red Bull plasuje się na trzecim miejscu. Austriacy zgromadzili do tej pory trzy „oczka”.