LM: Zwycięstwo i awans Realu

Real Madryt bez większego trudu wygrywa swoje czwarte spotkanie w tej edycji Ligi Mistrzów. Królewscy po pokonaniu Bragi są już pewni awansu do fazy pucharowej.

Królewscy nie mieli żadnego problemu z portugalską Bragą. Real pewnie wygrał 3:0 i postawił pieczątkę nad awansem do drabinki pucharowej Champions League.

Braga już w pierwszych minutach tego meczu mogła objąć prowadzenie, ale presji Bernabeu nie wytrzymał Alvaro Djalo i nie udało mu się wykorzystać jedenastki. W 27. minucie pierwszego gola w tym spotkaniu zdobył Brahim Diaz.

Po przerwie Real pewnie kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń. Wynik w drugiej połowie ustalali Vinicius oraz Rodrygo.

Drużyna Carlo Ancelottiego ma 12 oczek na swoim koncie i już może szykować się do fazy pucharowej. Braga jest na 3. lokacie z trzema punktami na koncie.