LM: Trzy ciosy Realu. Królewscy jedną nogą w półfinale!

Real Madryt nie zostawił piłkarzom Galatasaray Stambuł żadnych złudzeń, kto obecnie gra lepiej w piłkę i komu należy się miejsce w najlepszej czwórce Ligi Mistrzów. Podopieczni Jose Mourinho wygrali pierwszy mecz 1/4 finału 3:0 i postawili ogromny krok w kierunku półfinału.

Cristiano Ronaldo rozegrał przeciwko Galacie bardzo dobre zawody

Wszystko o Lidze Mistrzów na PilkaNożna.pl – KLIKNIJ!

Dominacja Królewskich ani przez moment nie podlegała dyskusji i bardzo szybko została przystemplowana golem. Już w 12. minucie Mesut Oezil obsłużył kapitalnym podaniem Cristiano Ronaldo, a ten będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem Galaty, nie mógł się pomylić.

Minęło kilkanaście minut, a Real prowadził już różnicą dwóch bramek. Tym razem z prawego skrzydła dośrodkował Michael Essien, a piłkę przejął Karim Benzema. Francuz będąc tak blisko bramki rywala, nie miał innego wyjścia jak wpakować futbolówkę do siatki.

W drugiej części gry Blancos kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku i 73. minucie udało im się podwyższyć rezultat. Dośrodkowanie Alonso na gola zamienił rezerwowy Gonzalo Higuain, który strzałem głową pokonał Fernando Muslerę. 3:0 i Real może się już powoli szykować na boje o wielki finał na londyńskim Wembley.