LM: Środowe emocje! [zapis relacji]

Byliśmy dziś świadkami wielu wspaniałych emocji. Zawodnicy nie zawiedli oczekiwań i mogliśmy delektować się wieloma golami na boiskach Champions League.

22:46

Rb Lipsk i Manchester City zdobywają kolejne bramki. Obie drużyny prowadzą w swoich meczach różnicą dwóch bramek.

22:45

FC Porto po raz czwarty w tej połowie! Antwerpia 1:4 Porto

22:40

Rodrigo De Paul ukarany czerwoną kartką! Jego koledzy ostatnie minuty będą musieli grać w osłabieniu.

22:32

Walki do samego końca możemy oczekiwać na stadionie w Lipsku. Crvena odrabia jedną bramkę i pozostaje im 20. minut na kolejnego gola, aby myśleć chociażby o jednym punkcie.

22:30

Druga połowa to już pełna dominacja graczy z Portugalii. Porto znów strzela i ma już dwie bramki więcej od Royal Antwerpii.

22:28

Sędzia Morten Krogh dyktuje rzut karny, a Erling Haaland zamienia go na bramkę i City znów z przewagą jednej bramki.

22:20

Najpierw asysta, a teraz gol. Xavi Simons jest dziś w wyśmienitej formie, a jego ekipa ma już dwubramkową przewagę nad Crveną.

22:16

Stephen Eustaquio zdobywa drugiego gola dla ekipy z Portugalii. Porto po raz pierwszy w tym spotkaniu jest na prowadzeniu.

22:15

Ci, którzy wybrali mecz Celitu z Atletico do obejrzenia na pewno nie żałują. Alvaro Morata pakuje piłkę do siatki i mamy już remis 2:2.

22:13

Drużyna Young Boys zaskakuje! Szwajcarska drużyna zdobywa gola w meczu z Manchesterem City i doprowadza tym sposobem do wyrównania.

22:10

PSG tuż po wyjściu na boisko zdobywa drugą bramkę po trafieniu Kolo Muaniego. Jeśli Milan, rzeczywiście myśli o trzech punktach, musi wziąć się w garść.

22:09

Porto od razu po wyjściu z szatni przechodzi do ofensywy i zdobywa bramkę na 1:1.

21:49

Koniec pierwszej połowy. Niestety nie byliśmy świadkami zbyt wielu bramek, ale możemy mieć nadzieję, że druga połowa będzie bardziej obfita jeśli chodzi o gole.

21:45

Felix Nmecha zdobywa bramkę w meczu Newacastle z Borussią. Goście z Niemiec wygrywają 1:0.

21:38

FC Porto traci bramkę w meczu z drużyną Royalu Antwerpii i od 38. minuty musi gonić wynik.

21:34

Kylian Mbappe nie zawodzi i dzięki jego bramce podopieczni Luisa Enrique prowadzą z Milanem.

21:30

Ogromne emocje na Celtic Park! Gospodarze błyskawicznie odpowiadają golem na gola i ponownie są na prowadzeniu 2:1.

21:27

Podopieczni Diego Simeone wyrównują w 27. minucie spotkania. Piłkę do siatki pakuje Antoine Griezmann.

21:15

RB Lipsk po golu Davida Rauma wychodzi na prowadzenie w starciu z Crvena Zvezda

21:07

Dynamiczny początek w Glasgow. Gospodarze obejmują prowadzenie w meczu z Atletico Madryt.

21:00

Nie przedłużajmy, zaczynajmy! Ostatnia seria gier dzisiejszego dnia właśnie się rozpoczęła.

20:55

Już za pięć minut rozpoczniemy kolejne spotkania w ramach Ligi Mistrzow. Niekwestionowanym hitem jest pojedynek Paris Saint Germain z A.C Milanem. Spotkanie rozegrane zostanie na Parc des Princes w Paryżu.

20:40

Koniec pierwszej serii spotkań dzisiejszego wieczoru. Barcelona pokonuje Szachtara 2:1 a Feyenoord wygrywa z Lazio 3:1.
Po trzech kolejkach Duma Katalonii znajduje się na pierwszym miejscu w grupie z kompletem punktów, natomiast drużyna z Rotterdamu dzisiejszym zwycięstwem również gwarantuje sobie pozycję lidera.

20:30

Lazio Rzym strzela bramkę honorową na 3:1. Do końca spotkania zaledwie pięć minut.

20:22

Ekipa z Rotterdamu się nie zatrzymuje, na kwadrans przed końcem prowadzą już 3:0.

20:05

Piłkarze Szachtara się nie poddają! W 62. minucie zdobywają bramkę i w tym momencie przegrywają już tylko 1:2.

19:50

Piłkarze wracają już na boisko po krótkiej przerwie.

19:35

Koniec pierwszej połowy i zawodnicy schodzą do szatni na odpoczynek.

19:34

Tuż przed końcowym gwizdkiem pierwszej połowy gospodarze z Rotterdamu wychodzą na prowadzenie dwoma bramkami za sprawą Zerrouki.

19:23

Fermin Lopez podwyższa prowadzenie dla swojego zespołu. Duma Katalonii jest już na dwubramkowym prowadzeniu, a do końca pierwszej połowy zostało zaledwie 10. minut.

19:19

Feyenoord ponownie strzela bramkę. Tym razem gol został zdobyty w prawidłowy sposób.

19:16

Barcelona obejmuję prowadzenie! Do siatki trafia Ferran Torres.

19:15

Moment… Sędziowie VAR podpowiadają sędziemu głównemu, że zdobywca bramki był na spalonym.

19:13

Pierwszy gol dzisiejszego dnia pada w Rotterdamie! Feyenoord obejmuje prowadzenie nad ekipą Sarriego.

18:45

Gwizdek rozbrzmiał już na obu boiskach, zaczynamy!

18:40

Tak oto wygląda pełne zestawienie dzisiejszych spotkań.

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na relacji live z kolejnego dnia zmagań w LM. Hitem dzisiejszego dnia jest starcie PSG z Milanem, ale najpierw odbędzie się mecz Barcelony z Szachtarem oraz Feyenoordu z Lazio.