LM: Czerwone Diabły w kolejnej rundzie

Manchester United pokonał – nie bez problemów – Sporting Braga 3:1 i zapewnił sobie awans do 1/8 finału. Spotkanie było na kilkanaście minut przerwane z powodu awarii prądu na stadionie.
GRUPA H

Czerwone Diabły przegrywały od 49. minuty, kiedy to rzut karny na gola zamienił Alan. Następnie na obiekcie pogasły wszystkie światła, a po wznowieniu gry na boisku oglądaliśmy już całkiem inne zespoły. Podopieczni Sir Alexa Fergusona wzięli się za odrabianie strat i po bramkach Robina van Persiego, Wayne’a Rooneya (karny) i Javiera Hernandeza wygrali 3:1.

Identyczny wynik padł w drugim meczu tej grupy. Galatasaray Stambuł pokonał na wyjście CFR Cluj, a wielkim bohaterem tego spotkania został Burak Yilmaz, który zanotował na swoim koncie hat-tricka.