LM: Celtic i Galatasaray grają dalej

Celtic pokonał Spartak Moskwa 2:1, dzięki czemu z drugiego miejsca w grupie G awansował do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Z drugiej pozycji promocję do kolejnej rundy uzyskał także zespół Galatasaray, który w meczu grupy H wygrał z Bragą 2:1.
Bohaterem Celtiku okazał się Commons, który zwycięską bramkę zdobył w 82 minucie spotkania. Gola dla gospodarzy strzelił też Hooper, a autorem honorowego trafienia dla rosyjskiej drużyny był Commons. W drugim meczu grupy G FC Barcelona zremisowała bezbramkowo na Camp Nou z Benfiką Lizbona. W końcówce meczu kontuzji doznał rezerwowy Leo Messi. Nie wiadomo ile potrwa jego przerwa w grze.

Zobacz końcową tabelę grupy G – KLIKNIJ!

Fanów Galatasaray uszczęśliwił w środę Yilmaz, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Do niespodzianki doszło w drugim spotkaniu grupy H, w którym pewny pierwszego miejsca Manchester United przegrał na Old Trafford z Cluj 0:1.

Zobacz końcową tabelę grupy H – KLIKNIJ!