LKE: Skromna wygrana Lazio

Piłkarze Maurizio Sarriego praktycznie przez całe spotkanie grali w osłabieniu, ale zdołali pokonać rywala z Rumuni. Lazio wygrało 1:0.

W 15. minucie bezpośrednią czerwoną kartkę zobaczył obrońca gospodarzy Patric. Zawodnikom Lazio nie przeszkodziło to jednak w dalszym dominowaniu nad spotkaniem i w doliczonym czasie gry do pierwszej połowy przewagę bramką potwierdził Ciro Immobile. 32-letni napasntik Biancocelestich wykorzystał dogranie Felipe Andersona, wyprowadzając tym samym swoją drużyną na prowadzenie.

Po zmianie stron nieco do głosu doszła ekipa Cluj, lecz gospodarze z Rzymu nie stracili prowadzenia i dowieźli korzystny rezultat do ostatniego gwizdka arbitra.

Za tydzień oba zespoły ponownie spotkają się naprzeciw siebie. Rewanż nie będzie łatwy dla Lazio. Zaliczka, jaką wypracowali Biancocelesti jest niewielka, co z kolei stanowi szansę dla ekipy Cluj.