LKE: Aston Villa wygrywa i zrównuje się z Legią

Angielska drużyna nie bez problemów ograła dziś AZ, dopiero w samej końcówce udało się zdobyć decydującego gola.

Gospodarze rozpoczęli to spotkanie w najlepszy możliwy sposób. W 3. minucie meczu do siatki trafił Lenglet, lecz po interwencji VAR, gol został anulowany.

Spotkanie było wyrównane, choć to Aston Villa z czasem wydawała się kreować coraz większą przewagę w meczu. Skuteczniejsi okazali się jednak przyjezdni z Holandii. Gola dla AZ w 52. minucie zdobył Pavlidis.

Gospodarze wzięli się za odrabianie strat i już po 10. minutach był remis 1:1. Decydujący gol padł w 81. minucie za sprawą Watkinsa.

Z perspektywy Legii Warszawa jest to bardziej korzystny wynik. Wojskowi w tej sytuacji zdobyć muszą zaledwie jeden punkt w dwóch kolejnych meczach, aby zapewnić sobie wyjście z grupy.

Mecz Legia Warszawa – Aston Villa 30.11 o godzinie 21:00.