LKE: Ajax rzutem na taśmę zdobywa remis z Bodo

Ajax, wyszarpał remis w doliczonym czasie gry po dwóch golach.

Norweski klub znalazł kapitalny sposób na Ajax. Tak mogłoby się wydawać do 90. minuty meczu. Gospodarze dostali drugiego oddechu w doliczonym czasie gry i odrobili dwubramkowe prowadzenie.

Spotkanie rozpoczęło się tak naprawdę po kwadransie gry, kiedy to do siatki Gronbaek. Norweg wykorzystał podanie Hauge i po 16. minutach mieliśmy już 1:0. Do przerwy wynik się nie zmienił.

W drugiej połowie swój dorobek strzelecki poprawił Gronbaek i mieliśmy już 2:0 dla Bodo. Emocje mieliśmy w samej końcówce. Bjortuft w doliczonym już czasie gry faulował i sędzia nie dość, że podyktował w tej sytuacji rzut karny, to ukarał gracza czerwoną kartką.

Karnego na gola zamienił van den Boomen, a w ostatniej akcji meczu, rzutem na taśmę gola dającego cenny remis zdobył Berghuis.

Szalony mecz w Amsterdamie kończy się remisem 2:2. Goście na pewno żałują takiego obrotu spraw. Mieli dwie bramki prowadzenie w 90. minucie a skończyło się na remisie. Czekamy na rewanż, który na pewno będzie elektryzujący!