LK: „Arkadiuszo” znów odpalił!

Arkadiusz Milik jest w fenomenalnej formie. Polski napastnik dwukrotnie trafił do siatki w meczu Ligi Konferencji przeciwko Qarabagowi i Marsylia wygrała 3:1.

Fenomenalna dyspozycja Milika (fot. Reuters / Forum)

Arkadiusz Milik po raz kolejny zabłysnął na murawie i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Tym razem polski napastnik trafiał do siatki w starciu przeciwko Qarabagowi w rozgrywkach Ligi Konferencji.

Pierwszego gola zdobył w 41. minucie, Milik wykorzystał błąd defensorów azerskiej drużyny w wybijaniu piłki i z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki. Raptem trzy minuty później po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Tym razem Polak otrzymał piłkę od Gueye i w dogodnej sytuacji pokonał przyjezdnego bramkarza.

Reprezentant Polski nie otrzymał od trenera szansy na hat-tricka. Zszedł z murawy w 68. minucie i w jego miejsce pojawił się Dimitri Payet

W 85. minucie Qarabag zdobył honorowego gola po trafieniu Kady’ego. W 92. minucie wynik ustanowił Payet.

Milik w ostatnich tygodniach prezentuje niesamowitą formę. W 11 ostatnich meczach zdobył aż 12 goli i jest wiodącym strzelcem Marsylii.