Liverpool z kolejnym zwycięstwem

Ligi w Europie Premier League

Liverpool rozprawił się z kolejnym rywalem w meczach Premier League. Tym razem The Reds dopisują komplet zwycięstw po wygranej z West Hamem!

Piąta wygrana z rzędu – zaliczona! Liverpool był faworytem przed meczem z West Ham i zagrał na miarę oczekiwań swoich kibiców. Piłkarze Jurgena Kloppa pokonali londyńskiego przeciwnika 3:1.

Już w 16. minucie meczu Mohamed Salah trafił do siatki wykorzystując rzut karny. Londyńczycy odpowiedzieli w 42. minucie za sprawą wyrównującego trafienia Jarroda Bowena. Tuż przed przerwą do siatki trafił Curtis Jones, ale przez pozycję spaloną gol nie został uznany przez sędziego.

Po przerwie Liverpool miał znacznie większą przewagę na boisku od swojego rywala i skrzętnie to wykorzystał. W 60. minucie do siatki trafił Darwin Nunez, z kolei w 85. minucie Diogo Jota ustalił wynik na 3:1 i przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.

Liverpool jest jedną z nielicznych drużyn w lidze, która nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie. Póki co piłkarze Kloppa są na 2. miejscu za Manchesterem City.

Dla West Hamu do druga porażka z rzędu w Premier League. Młoty są na 7. lokacie.