Polska Reprezentacja Polski

Ligue 1: Remis w hicie kolejki, grał Obraniak (akt.)

W 25. kolejce francuskiej Ligue 1 Paris Saint Germain pokonało na Parc des Princes Toulouse 2:1, natomiast Olympique Marsylia w takim samym stosunku bramkowym wygrał na Stade Marcel Picot z Nancy.

Dwa gole dla zespołu prowadzonego przez Didiera Deschampsa zdobył Andre Ayew – odpowiednio w 44. i 86. minucie. Jednak to nie jedyne okazje, które miał do zdobycia gola reprezentant Ghany. Ayew nie wykorzystał kilku okazji w drugiej połowie spotkania.

Z wyniku zadowoleni byli również piłkarze PSG, gdyż szkoleniowiec Antoine Kombouare już na początku sezonu zapowiedział, że celem jego zespołu jest miejsce w pierwszej czwórce tabeli.

Hitem 25. kolejki Ligue 1 było natomiast spotkanie Lille z Olympique Lyon, które zakończyło się remisem 1:1. Już w 8. minucie strzałem z kilku metrów Hugo Llorisa pokonał lider klasyfikacji strzelców – Moussa Sow. Wyrównał z kolei w 26. minucie Kim Kallstrom.

Na boisko w barwach Lille w 84. minucie wybiegł reprezentant Polski, Ludovic Obraniak, wraz z Tulio de Melo nie pomógł jednak swojej drużynie w wywalczeniu trzech punktów.