Polska Reprezentacja Polski

Ligue 1: Jeleń uratował punkt dla Auxerre

W spotkaniu 24. kolejki Ligue 1 zespół Auxerre zremisował przed własną publicznością z Arles 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył reprezentant Polski, Ireneusz Jeleń.

Polski napastnik pojawił się na murawie tuż po przerwie. Na listę strzelców Jeleń wpisał się w 84 minucie, jednak wcześniej trafili piłkarze gości i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. W składzie Auxerre pojawił się również Dariusz Dudka, który rozegrał cały mecz, a w 66 minucie spotkania ukarany został żółtą kartką.

W innych spotkaniach Brest pokonało Monaco 2:0, Caen i Valenciennes podzieliły się punktami (2:2), piłkarze Lens przegrali u siebie z Sochaux 2:3. Wygraną zanotowała Marsylia. Gracze Olympique wygrali przed własną publicznością z St. Etienne 2:1.