GONCALO FEIO

Legia wygrywa sparing z Widzewem

Legia Warszawa, w ramach przygotowań do kolejnego sezonu, rozegrała dziś kolejny sparing, tym razem przeciwko łódzkiemu Widzewowi.

Dominik Wasilewski

Drużyny rozegrały pomiędzy sobą 3 części po 45. minut. Pierwszą część 1:0 wygrał Widzew, Drugą Legia 2:0, a trzeci zakończyła się brezbramkowym remisem.
Zdobywanie bramek rozpoczęła drużyna z Łodzi. Kamil Cybulski, po świetnej indywidualnej akcji, pokonał Tobiasza w pierwszej połowie meczu

Legia zabrała się za odrabianie strat w drugiej połowie. Najpierw gola wyrównującego strzelił Marc Gual, a na 2:1 podwyższył Steve Kapuadi.

Legioniści wybiegli na mecz kontrolny w następującym zestawieniu:

Tobiasz – Pankov, Ziółkowski, Kapuadi – Wszołek, Strzałek, Goncalves, Luquinhas, Vinagre – Gual, Majchrzak