Legia walczyła o Kallmana. Jaką ofertę otrzymałą Cracovia?
Legia Warszawa chciała raz jeszcze spróbować swoich sił i wykupić Benjamina Kallmana z Cracovii. Warunki otrzymanej oferty nie przekonały władz klubu z Krakowa.
Benjamin Kallman był jednym z głównych celów Legii Warszawa w kontekście nowego napastnika. Cracovia jednak już wcześniej podjęła decyzję, że nie sprzeda Fina, mimo że jego kontrakt ważny jest tylko pół roku.
Według informacji Tomasza Włodarczyka oraz Sebastiana Szymańskiego, Legia niedawno raz jeszcze starała się przekonać Cracovię i zaoferowała 900 tysięcy euro za piłkarza. Propozycja oczywiście została odrzucona przez „Pasy”.
Staszewski dodał, że Cracovia rozważyłaby sprzedaż piłkarza zimą, ale na stole musiałaby pojawić się kwota 1,5 miliona euro. (MŁ)
Media: Lech Poznań chce byłego gracza z Ekstraklasy!
Lech Poznań szykuje kadrę na zbliżającą się Ekstraklasę oraz walkę o puchary. Kolejorz może sięgnąć po zawodnika doskonale znanego w realiach naszej piłki.
Zmiana godziny meczu o Superpuchar. PZPN wydał oświadczenie
Przed startem nowego sezonu na polskich boiskach mistrz Polski i zdobywca Pucharu zagrają o Superpuchar Polski. Nastąpiła drobna zmiana w kontekście pory rozegrania tego spotkania.