Legie Warszawa czeka dziś zdecydowanie najtrudniejsze starcie w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Podopieczni Kosty Runjaicia zagrają na wyjeździe z Aston Villą.

90+5 Koniec meczu. Legia Warszawa przegrywa w Birmingham 1:2 z Aston Villą.

90+4 Faul Pankova w środku bosika.

90+3 Świetnie przedarł się przez Casha Kun. Nikt nie doszedł jednak do dogrania Polaka.

90+2 Wygrał ważny pojedynek z Baileyem Kapuadi.

90+1 Pięć minut doliczone do drugiej połowy.

90′ Koniec meczu dla Douglasa Luiza. Zmienia go Dendoncker.

90′ Dobrze w obronie teraz Jędrzejczyk i wznowi od bramki Tobiasz.

89′ Wciąż przy piłce utrzymuje się Aston VIlla. Zaczyna się kończyć czas Legii.

87′ POPRZECZKA ASTON VILLI! Świetne podanie posyła Olsen do Baileya, ale skrzydłowy Villi lobem obija jedynie obramowanie bramki.

85′ Próbuje szarpać jeszcze Legia, ale póki co bezskutecznie.

84′ Zagrozić bramce Tobiasza próbuje jeszcze przed końcem meczu Aston Villa.

83′ Kończy swój występ Wszołek. Zmienia go Rosołek.

82′ Świetne dośrodkowanie Kapustki, ale nie dał rady uderzyć Kramer. Dodatkowo na spalonym był piłkarz Legii.

81′ Faulowany w środku boiska Duran.

80′ Zablokowane dośrodkowanie Muciego. Korner dla Legii.

79′ Kolejne zmiany w Aston Villi. Opuszczają boisko Moreno i Diaby. Meldują się na placu boju Zaniolo oraz Digne.

78′ Uderza Jacob Ramsey w polu karnym, ale jego strzał był daleki od doskonałości i piłka powędrowała daleko od bramki.

77′ Starają się jeszcze wyżej wyjść pressingiem Legioniści.

76′ Kolejne roszady w Legii. Wchodzą Kapustka i Celhaka. Schodzą Josue, a także Slisz.

75′ Żółta kartka dla Jędrzejczyka.

74′ Dośrodkowanie Baileya wybija Pankov.

73′ Zaczyna mocno brakować dokładności podopiecznym Runjaicia. Coraz bardziej inicjatywę przejmują gospodarze.

72′ Niecelne dośrodkowanie Moreno i piłka dla Legii.

71′ Zmian dokonuje Unai Emery. Na boisku meldują się Ramsey oraz Bailey. Swoje występy kończą Tielemans i McGinn.

70′ Uderza ze skraju pola karnego Kramer, ale piłka obok słupka. Był też spalony w tej sytuacji.

69′ W obronie piłką operują teraz gospodarze.

68′ Kolejny rzut wolny dla Villi.

67′ Uderza głową Kapuadi, ale bez problemu łapie Olsen.

66′ Zbyt mocne podanie do Patryka Kuna i od bramki wznawiać będzie Aston Villa.

64′ Bardzo dobre dośrodkowanie w pole karne Douglasa Luiza. Piłka opuszcza jednak boisko i wznowi Tobiasz.

63′ Kolejny faul Legii i stały fragment dla gospodarzy.

61′ Faul Kramera w ataku. Wznowi Villa.

60′ Musi teraz Legia ruszyć do ataku jeśli chce już dziś awansować do dalszej fazy rozgrywek.

58′ GOL! Aston Villa wychodzi na prowadzenie. Świetne dośrodkowanie Douglasa Luiza wykorzystuje Alex Moreno.

58′ Rzut wolny i szansa na centre dla Villi.

56′ Zepchnięta na własną połowę Legia.

55′ Zmiany w Legii. Opuszczają boisko Gual oraz Dias, a meldują się na nim Kramer i Kun.

54′ Uderzony łokciem przez Tielemansa Slisz. Żółta kartka dla Belga.

53′ Dobrze do piłki wyszedł Tobiasz i złapał podanie Moreno.

52′ Dłużej teraz przy piłce gospodarze.

51′ Uderza zza pola karnego Cash, ale jego strzał zablokowany przez zawodnika Legii.

50′ Teraz blisko Aston Villa! Wpada w pole karne Diaby, ale jego uderzenie broni Tobiasz. Dobra interwencja Polaka.

49′ POPRZECZKA! NIESAMOWICIE BLISKO LEGIA. Świetnie rozegrana akcja przez Legionistów i dobre dośrodkowanie Wszołka. Do piłki dopadł Gil Dias i uderzył ją głową, ale jego strzał wylądował na poprzeczce i wyleciał poza boisko.

48′ Diaby fauluje Elitima

47′ Dobrze ustawiony Jędrzejczyk zatrzymuje dośrodkowanie Casha.

46′ Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

45′ Koniec pierwszej części spotkania. Nie doliczył nawet minuty włoski arbiter. Do przerwy wynik 1:1.

44′ Faul Legii w środku pola i rzut wolny dla gospodarzy.

43′ W obronie piłką operuje Aston Villa.

42′ Szybka akcja Legii kończy się jednak fiaskiem. Nikt nie doszedł do dośrodkowania Josue.

41′ Iskrzy teraz między zawodnikami na Villa Park. Po żółtej kartce obejrzeli Douglas Luiz i Paweł Wszołek.

40′ Niedokładne podanie Moreno i okazja do kontry dla Legii.

39′ Marc Gual ukarany żółtą kartką za faul na Tielemansie.

38′ Próba prostopadłego podania do Casha, ale szybszy przy piłce Tobiasz.

37′ Piłka w posiadaniu Legionistów.

36′ Żółtą kartką ukarany Diaby.

35′ Wpada w pole karne Diaby po podaniu Tielemansa, ale dobrze wyblokowany przez stoperów Francuz. Piłka w rękach Tobiasza.

34′ Sporo problemów wysokim pressingiem stwarzają swoim rywalom piłkarze Runjaicia.

33′ Wybita piłka z pola karnego po stałym fragmencie gry.

32′ Dośrodkowanie Moreno blokuje Pankov. Rzut rożny dla gospodarzy

31′ Zbyt lekkie uderzenie główką Guala. Łapie z łatwością Olsen.

30′ Starał się wejść w pole karne Wszołek, ale skutecznie wypchnęty przez defensorów Villi.

29′ Cały czas przy piłce gospodarze. Ponownie pressing stara się założyć Legia.

28′ Wybita piłka po wrzutce Douglasa Luiza.

27′ Zablokowane dośrodkowanie Lengleta. Rzut rożny dla Villi.

26′ Rozgrywają teraz gospodarze na połowie Legii.

25′ Faulowany Wszołek i okazja na uspokojenie gry przez przyjezdnych.

24′ Blisko teraz gola dla Asotn Villi! Wybija jednak piłkę z pola karnego Jędrzejczyk.

23′ Sporo dokładności brakuje dzisiaj gospodarzom. Coraz bardziej pressingiem naciskają Legioniści.

22′ Okazja do wyprowadzenia ataku dla zawodników z Birmingham, ale dobrze w obronie Legia.

21′ Nadal wysoko w pressingu Legioniści i nerwowo piłkę rozgrywa Villa.

20′ JEST GOL LEGII! Mamy wyrównanie! Po błędzie Kamary do piłki dopada Muci i doskonałym uderzeniem nie pozostawia żadnych szans Olsenowi. 1:1 na Villa Park!

19′ Sprytna centra Josue w pole karne, ale nikt nie zdołał dojść do dośrodkowania. Od bramki Olsen.

18′ Faul Tielemansa i wznawiać od rzutu wolnego będzie Legia.

17′ W ataku teraz gospodarze.

16′ Szybkim atakiem starała się wyjść Villa, ale odzyskują piłkę zawodnicy z Warszawy.

15′ Kolejny raz zepchnięta do głębokiej defensywy Aston Villa. Ciężko pracują dziś przyjezdni.

14′ Źle teraz podaje Diaby i piłka wpada w ręce Tobiasza.

13′ Za mocne długie podanie do Wszołka i od bramki będzie wznawiać Olsen.

12′ Odzyskują piłkę goście.

11′ Nadal próbuje wyjść z defensywy Villa.

10′ Wysoki pressing Legii mocno utrudnia Aston Villi wyjście z własnej połowy. Dobry teraz moment Legionistów.

9′ Znowu próbuje zaatakować Legia. Zablokowane dośrodkowanie Wszołka.

8′ Dobrze broni Tobiasz strzał Durana. Bardzo łatwo w pole karne wpadł napastnik gospodarzy.

7′ Z dystansu próbuje swoich sił Wszołek. Niecelne jednak uderzenie Polaka.

6′ Przy piłce teraz dłużej Legioniści. Cofnięta na swoją połowę Villa.

5′ Nerwowo teraz Legia. Kolejna groźna akcja Aston Villi i od bramki będzie wznawiał Tobiasz.

4′ GOL! Aston Villa otwiera wynik. Po rajdzie z piłką w pole karne wparował Diaby i wykończył sytuację precyzyjnym uderzeniem. Dobra akcja indywidualna Francuza.

3′ W wysokim pressingu ustawieni podopieczni Runjaicia.

2′ Rzut wolny z bocznej strefy boiska dla Legii, ale nic z tego nie wyniknęło. Agresywnie rozpoczęli Legioniści.

1′ Zaczynamy walkę o awans do fazy pucharowej! Pierwsze kopnięcie piłki należy do piłkarzy Legii!

20:55
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Włoch, pan Marco Di Bello.

20:50
Taką jedenastkę w bój posyła natomiast Unai Emery.

20:45
Przyjezdni ze stolicy Polski rozpoczną dzisiejszą rywalizację w takim zestawieniu.