Legia pokonała AZ! [zapis relacji]

Legia Warszawa pokonała AZ Alkmaar! Zapraszamy do prześledzenia naszej relacji z tego meczu.

90+2′ Koniec! Legia pokonuja AZ po bramkach Yuriego Ribeiro i Blaża Kramera. Legioniści zajmują tym samym drugie miejsce w grupie i przechodzą do fazy pucharowej LKE!

90+1′ Legia przy piłce.

90′ Dwie minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

87′ Bartosz Kapustka za Josue, a Maciej Rosołek za Ernesta Muciego.

86′ Bardzo niecelny strzał Gila Diasa.

81′ GOL DLA LEGII! Wicemistrz Polski podwyższa prowadzenie! Blaż Kramer ładuje piłkę do siatki po dośrodkowaniu Josue.

80′ Kolejne dwie zmiany w drużynie gości. Na murawie zameldowali się Djordje Mihailovic oraz Jayden Addai. W przeciwną stronę powędrowali Dani de Wit i Yukinari Sugawara.

77′ Piłkę po strzale Ernesta Muciego złapał bramkarz AZ.

74′ Artur Jędrzejczyk za Radovana Pankova.

70′ Legia stara się panować nad piłką i szanować futbolówkę.

68′ Dwie zmiany w szeregach Legii. Blaż Kramer zmienił Marca Guala, a Gil Dias wszedł w miejsce Pawła Wszołka.

67′ Ibrahim Sadiq za Denso Kasiusa.

63′ Uderzenie Guala z dystansu. Piłka poleciała nad poprzeczką.

60′ Dwie zmiany w zespole z Holandii. Z boiska zeszli Myron van Brederode i Tiago Dantas. W ich miejsce Jens Odgaard oraz Riechedly Bazoer.

55′ Strzał Slisza obronił bramkarz AZ.

53′ Bezpośrednia czerwona kartka dla Bruna Martinsa Indiego! Holender wyrzucony z boiska za faul na Josue.

52′ Holendrzy rozgrywają w defensywie.

50′ Zdecydowany początek gości.

46′ Zaczynamy drugą połowę!

45′ Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 z AZ po bramce Yuriego Ribeiro.

40′ Rome-Jayden Owusu-Oduro złapał piłkę po strzale jednego z gospodarzy.

39′ Legioniści przy piłce.

34′ GOL DLA LEGII! Gospodarze wychodzą na prowadzenie za sprawą bramki Yuriego Ribeiro. Kapitalną asystą popisał się Josue.

30′ Będzie rzut wolny dla Legii.

24′ Teraz Legia pod polem karnym AZ, ale Holendrzy wybili futbolówkę.

22′ Znów dobrze reaguje Tobiasz. Golkiper Legii uprzedził zawodnika AZ.

21′ Dobra interwencja Tobiasza. Goście coraz groźniejsi.

19′ Próbował Pavlidis, lecz Grek nie doszedł do strzału.

14′ Nieco lepszy fragment w wykonaniu wicemistrza Polski. Podopieczni Kosty Runjaicia potrafią utrzymać się dłużej przy piłce.

11′ Pierwsza akcja Legii. Gospodarze nie zdołali jednak zagrozić bramce Holendrów.

7′ Pole karne bombardowane dośrodkowaniami.

4′ Na razie lepsze wrażenie sprawiają goście.