Legia nie sprawiła niespodzianki [zapis relacji]

W meczu 4. kolejki Ligi Europy Legia podejmowała faworyta grupy – Napoli.

Dariusz Mioduski nie miał powodów do radości

20:39 Ostatni gwizdek sędziego. Legia do przerwy prowadziła, ale mecz kończy się porażką mistrzów Polski 1:4. Jedynego gola dla Legionistów strzelił Emreli.

90+2 Nokaut Legii w drugiej połowie. Napoli potwierdziło swoją klasę i zmierza po pewne zwycięstwo.

90′ Napoli pieczętuje zwycięstwo. Na 4:1 ładnym strzałem podwyższa Ounas.

87′ Końcowe fragmenty tej rywalizacji.

84′ Próbował Muci – bez skutku.

82′ Trzeci gol zabił mecz. Legia nie będzie w stanie sprawić niespodzianki.

79′ 3:1 dla Napoli. Dogranie do pustej bramki do Lozano i po meczu w Warszawie.

77′ Dwa rzuty karne sprokurowane przez Josue. Niesamowita historia przy Łazienkowskiej.

75′ Pewny strzał Mertensa. 2:1 dla Napoli!

74′ Drugi rzut karny dla Napoli! Nieodpowiedzialny faul Josue na Politano.

70′ Ostatnie 20 minut rywalizacji, wciąż remis.

68′ Ostre wejście Jędrzejczyka i żółta kartka dla zawodnika Legii.

67′ Roszada także w Legii. Muci zastąpił Kastratiego.

66′ Pierwsze zmiany w tym meczu. Na murawie pojawią się Politano i Lobotka za Demme i Elmasa.

zastępuje 63′ Ostatnie minuty nieco spokojniejsze.

60′ Godzina gry za nami. Na razie remis 1:1.

55′ Stara się nieco uspokoić grę Legia.

52′ Próbuje iść za ciosem Napoli. Zbyt lekko uderzał Petagna.

51′ Do jedenastki podchodzi Zieliński i pewny strzał reprezentanta Polski. Remis w Warszawie.

49′ Rzut karny dla Napoli. Faulowany Zieliński. Faulował wracający Josue.

46′ Mogło być 2:0 dla Legii. Ribeiro trafia w słupek, a dobitka Emreliego niecelna!

46′ Druga połowa rozpoczęta!

19:34 Pierwsza połowa dobiegła końca. Legia po golu Emreliego prowadzi z Napoli 1:0!

45′ Sędzia do pierwszej połowy doliczył 2 minuty.

40′ Kontra Legii zakończona niecelnym strzałem Mladenovicia.

38′ Ostatnie minuty bez klarownych okazji.

35′ Napoli dłużej przy piłce, ale nie przynosi do efektów.

30′ Pół godziny gry za nami. Legia wciąż na prowadzeniu.

29′ Strzał Zielińskiego z rzutu wolnego, piłka od muru wychodzi poza boisko.

25′ Groźny strzał Elmasa, broni Miszta!

23′ Szukają wyrównania goście.

20′ Szansa po rzucie rożnym. Piłka w rękach Miszty.

17′ Szansa dla Napoli. Strzał Zielińskiego w poprzeczkę, a dobitka niecelna!

14’ Dośrodkowanie Zielińskiego z rzutu wolnego, jednak nie znalazł żadnego z kolegów.

10′ GOL dla Legii! Mladenović dogrywa do Emreliego, a ten precyzyjnym strzałem trafia do siatki!

9′ Zaznacza się przewaga Napoli, jednak na razie bez groźnych sytuacji.

5′ Pierwszy korner dla Napoli – bez zagrożenia.

3′ Pierwsza akcja Legii, ale niezakończona strzałem.

1′ Pierwszy gwizdek sędziego! Początek nieco opóźniony z powodu odpalonych przez kibiców rac.

18:40 Tak wyglądają składy obu drużyn:

18:35 W poprzedniej kolejce Legia przegrała w Neapolu. Teraz mistrzowie Polski już z nowym trenerem na ławce spróbują sprawić sensację.