Lechia remisuje z Wisłą [zapis relacji]

Czas na hit 15. kolejki Fortuna I ligi! Lechia Gdańsk podejmie Wisłę Kraków. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania!

90+5′ Koniec! Hit kolejki w Fortuna I ligi bez bramek. Lechia dzieli się punktami z Wisłą Kraków.

90+5′ Dobra akcja Lechii zakończona jednak niecelnym uderzeniem. Było blisko gola.

90+4′ Gospodarze wznowią od własnej bramki. Niecelny strzał.

90+3′ Wolny dla Wisły.

90′ Pięć minut doliczonych do podstawowego czasu gry.

90′ Żółta kartka dla Żelizki. Ukrainiec nie zagra w derbach z Arką w następnej serii gier.

89′ Kontra Wisły kończy się stratą piłki.

88′ Groźnie w polu karnym Wisły. Będzie korner dla Lechii.

86′ Kolejna akcja Wisły. Lechia zacznie jednak od bramki, piłka wyszła poza boisko.

85′ Igor Sapała za Marca Carbo, a Bartosz Talar za Villara.

83′ Będzie rożny dla Wisły.

82′ Strzał Sypka zablokowany.

81′ Wisła zacznie od bramki. Zjawiński stracił piłkę.

79′ Tomas Bobcek schodzi z boiska. W jego miejsce Łukasz Zjawiński. Camilo Menę zmienia natomiast Jakub Sypek.

79′ Bardzo niecelny strzał Colleya. Obrońca uderzył wysoko nad bramką.

78′ Sarnawski znów ratuje zespół przed stratą gola. Coraz poważniejsze próby gości.

75′ Sarnawski łapie piłkę. Było groźnie w polu karnym gospodarzy.

71′ Raton odbija strzał jednego z Lechistów.

70′ Kacper Sezonienko zmienia Tomasza Neugebauera.

70′ Szymon Sobczak za Angela Rodado.

67′ Bolesne starcie. Dwóch piłkarzy leży na murawie.

66′ Mocny strzał Żelizki, piłka poleciała jednak obok bramki.

66′ Marc Carbo ukarany żółtą kartką.

64′ Rzut wolny dla Lechii. Blisko do bramki.

62′ Piłka w siatce Wisły, ale sędzia podnosi chorągiewkę. Radość Maksyma Chłania przedwczesna.

61′ Wisła zacznie od bramki.

60′ Korner dla gospodarzy.

58′ Groźna akcja Wisły, strzał jednego z piłkarzy gości zablokowany.

57′ Gra zwolniła. Kibice mogą odczuwać znużenie, dawno nie było poważniejszej akcji.

55′ Lechia zaatakowała, piłkę złapał Raton.

53′ Dwie zmiany w Wiśle. Na boisku zameldowali się Eneko Satrustegui i Angel Baena. Na ławkę powędrowali David Junca oraz Jesus Alfaro.

51′ Krótka przerwa medyczna.

48′ Akcja Lechii przerwana przez obrońców Wisły.

46′ Wracamy do gry.

45+1′ Koniec pierwszej części meczu. Na razie w Gdańsku bez bramek.

45′ Minuta doliczona do pierwszej połowy.

41′ Odpowiedź Wisły, piłkę złapał Sarnawski.

41′ Kolejna akcja Lechii, znów dobra interwencja defensorów Wisły.

39′ Kontra Lechii zmarnowana przez indywidualne błędy.

36′ Żółta kartka dla Tomasza Neugebauera. Pomocnik nie zagra w derbach z Arką w następnej serii gier.

35′ Kolejna próba gospodarzy. Tym razem Dominik Piła niecelnie uderzył.

34′ Gorąco w polu karnym Wisły! Dośrodkowanie blisko piątego metra, ostatecznie goście zaczną od bramki.

31′ Małe zamieszanie w szesnastce Lechii, ale defensorzy Biało-Zielonych wybili piłkę z pola karnego.

30′ Mocny strzał jednego z graczy Wisły. Będzie rzut rożny dla gości.

27′ Rzut wolny dla Wisły.

25′ Patryk Gogół ukarany żółtą kartkę za symulowanie.

24′ Teraz dobra okazja Wisły, Sarnawski łapie jednak futbolówkę. Było blisko bramki dla Białej Gwiazdy.

22′ Przed świetną szansą stanął Camilo Mena! Kolumbijczyk uderzył z kilkunastu metrów, lecz posłał piłkę nad bramką.

22′ Groźnie w polu karnym Białej Gwiazdy! Na posterunku jak zawsze obrońcy, będzie korner dla gospodarzy.

21′ Lechia prowadzi grę.

17′ Znów groźnie w polu karnym Wisły, znów defensorzy Białej Gwiazdy oddalili niebezpieczeństwo. Lechia się rozkręca.

14′ Lechia ładnie gra piłką.

12′ Wiślacy ponownie posyłają futbolówkę poza swoje pole karne.

11′ Niezła akcja Lechii, defensor Wisły zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

10′ Żółta kartka dla Villara.

8′ Kolejna akcja Wisły, piłka tym razem wychodzi na rzut rożny.

6′ Ostro na boisku. Piłkarze obu drużyn się nie oszczędzają.

3′ Groźna sytuacja Wisły, strzelał Goku, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

2′ Na razie gra nieco szarpana.

1′ Wysoki pressing Lechii.