Lech przegrał z Benfiką – zapis relacji live

Lech Poznań został zdeklasowany przez Benfikę Lizbona. Portugalczycy na własnym terenie wygrali aż 4:0.

ZAPIS RELACJI LIVE:

90′ – KONIEC MECZU!

89′ – Niestety. Stało się. Weigl uderzył z dystansu przy samym słupku bramki Lecha, Bednarek bez szans.

85′ – Seferović zmarnował doskonałą okazję do zdobycia bramki na 4:0.

78′ – Benfica wyraźnie ma ochotę na kolejne trafienie. Defensywa Lecha będzie musiała być bardzo uważna do ostatniego gwizdka arbitra.

70′ – Ostatnich dwadzieścia minut gry. Tymczasem to Benfica nadal odważniej atakuje…

65′ – Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Lech obecnie nie ma zbyt wiele argumentów, aby nawiązać walkę.

58′ – Po meczu. Szybka akcja Benfiki, Pizzi zdobył bramkę na 3:0.

57′ – Bardzo składna akcja Benfiki. Nunez znalazł się w sytuacji sam na sam i Bednarek nie miał żadnych szans. Lech znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.

55′ – Wreszcie zaatakował Lech. Sprzed pola karnego uderzał Awad, ale na posterunku był bramkarz Kolejorza.

53′ – Uderzenie jednego z zawodników Benfiki sprzed pola karnego Lecha. Piłka minęła bramkę Bednarka.

50′ – Benfica od początku drugiej połowy w natarciu.

46′ – ROZPOCZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ MECZU!

45′ – KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Niestety Lech przegrywa 0:1.

45′ – Cztery minuty doliczone do pierwszej połowy.

42′ – Benfica po strzeleniu gola gra bardzo spokojnie, nie narzuca wysokiego tempa gry.

36′ – GOOOOOL! I niestety stało się. Jan Vertonghen oddał skuteczne uderzenie głową. Bednarek nie miał żadnych szans.

35′ – Według wielu ekspertów Benfica miała zmiażdżyć ekipę Lecha, ale na razie nie wygląda to tak źle.

30′ – Pół godziny gry za nami. Bezbramkowy remis nie jest dobrym wynikiem dla Lecha.

25′ – I kolejny raz w tym spotkaniu Lech został zepchnięty do głębokiej defensywy.

22′ – Lech w tarapatach. Bednarek wybronił uderzenie z kilku metrów. Ogromne szczęście Kolejorza.

20′ – Lech gra bardzo wolno, ale przejął inicjatywę i utrzymuje się przy piłce.

15′ – Piłkarze Benfiki domagali się rzutu karnego. Na szczęście arbiter był innego zdania.

11′ – Marchwiński uderzył z dystansu, ale nie była to dobra próba.

9′ – Lech jak na razie głównie w obronie. Będzie ciężko dzisiaj zaskoczyć Benfikę.

3′ – Grimaldo dosyć brutalnie faulowany. Musiał na moment opuścić boisko. Gramy dalej.

1′ – STARTUJEMY!

20:40 – Jeszcze tylko 20 minut do rozpoczęcia meczu. W drugim meczu tej grupy Rangers FC podejmie Standard Liege.

20:05 – Wyjściowy skład Lecha.

Wyjściowy skład Benfiki:

20:00 – Początek spotkania już za godzinę. Na dwie kolejki przed końcem sytuacja Lecha w tabeli nie jest najlepsza. Kolejorz do miejsca premiowanego awansem – na którym znajduje się Benfica Lizbona – traci pięć punktów. Dzisiaj podopieczni Dariusza Żurawia muszą wygrać.