Lech gra z Hapoelem!

Dzisiaj mistrz Polski rozegra swój czwarty mecz w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy! Drużyna Johna van den Broma zmierzy się z Hapoelem Beer Shewa. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania!

22:53
Tak prezentuje się aktualna sytuacja w grupie C.

M Pkt
1. Villarreal 4 12
2. Lech Poznań  4  5
3. Hapoel Beer Szewa 4 3
4. Austria Wiedeń 4 1

90+4′ Koniec meczu! Lech remisuje w Izraelu. Jedyną bramkę dla ekipy mistrza Polski zdobył Filip Szymczak. Dla gospodarzy z rzutu karnego trafił Tomer Hemed.

90+4′ Strzał Lopesa z rzutu wolnego ponad poprzeczką.

90+3′ Żółta kartka dla Filipa Marchwińskiego i rzut wolny dla gospodarzy.

90+2′ Błąd Amarala kosztuje Lecha niezłą akcję. Portugalczyk nie pociągnął kontry Kolejorza.

90′ Cztery minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

87′ Ansah nie opanował zagranej piłki. Mogło być groźnie.

85′ Filip Marchwiński za Michała Skórasia.

85′ Za Radosława Murawskiego wchodzi Nika Kvekveskiri.

81′ Kolejne dwie zmiany w Hapoelu. Zeszli Lucas Bareiro i Iyad Abu Abaid. Za nich Eden Shamir oraz Astrit Selmani.

78′ Żółta kartka dla Eliasa.

72′ Dwie roszady w ekipie Hapoelu. Plac gry opuścili Hemed oraz Suleymanov. Za nich Itay Shechter i Sagiv Shalom Yehezkel.

70′ Kontrowersja! Jeden z zawodników Hapoelu zagrywał ręką we własnym polu karnym. Sędzia nie przyznał jednak Lechowi rzutu karnego.

68′ Z boiska zszedł Filip Szymczak, za niego Joao Amaral.

68′ Żółta kartka dla Jespera Karlstroema.

61′ Strzał z dystansu Ansaha. Broni Bednarek.

59′ Zmiana w szeregach gospodarzy. Eugene Ansah wszedł za Hatuela.

57′ Zmiana w Lechu. Za Tsitaishviliego wszedł Kristoffer Velde.

57′ Strzał Ishaka minął bramkę gospodarzy. Niezła akcja indywidualna Szweda, choć wykończenie nie najlepsze.

55′ Kolejny strzał Hapoelu. Tym razem Hemed ponad bramką.

50′ Dośrodkowanie w pole karne Lecha. Bardzo słaby strzał oddał Suleymanov. Bednarek bez problemów złapał futbolówkę.

46′ Groźna akcja gospodarzy. Indywidualny rajd przeprowadził Suleymanov, ale strzelił obok bramki.

46′ Rozpoczynamy drugą połowę!

45′ Koniec pierwszej połowy. Lech remisuje 1:1 z Hapoelem. Gola dla Kolejorza strzelił Filip Szymczak. Bramkę dla drużyny z Beer Szewy zdobył z rzutu karnego Tomer Hemed.

44′ GOL DLA LECHA! Mistrz Polski wyrównał za sprawą gola Filipa Szymczaka. Napastnik Kolejorza zachował w polu karnym zimną krew i doskoczył do piłki zgranej przez Dagerstala. 20-latek trafił do bramki z bliskiej odległości.

42′ Groźna akcja Lecha. Bramkarz Izraelczyków instynktownie odbił futbolówkę. Głową strzelał Radosław Murawski.

37′ Poprzeczka! Gospodarze blisko podwyższenia prowadzenia. Hemed strzałem głową trafił w obramowanie bramki Filipa Bednarka.

31′ Strzał z dystansu Murawskiego. Bramkarz Hapoelu bez problemów złapał piłkę.

27′ Rzut wolny dla Lecha. Defensorzy Hapoelu wybili piłkę.

21′ Kolejna akcji gospodarzy. Bednarek wypiąstkował piłkę dośrodkowaną w pole karne.

18′ Uderzenie Hatuela, lecz obok bramki Lecha.

15′ Uderzenie Michała Skórasia, ale niestety dla Kolejorza niecelne.

9′ Gol dla gospodarzy! Tomer Hemed wykorzystuje jedenastkę i wyprowadza Hapoel na prowadzenie. Filip Bednarek nie wyczuł intencji strzelca.

8′ Rzut karny dla Hapoelu! Joel Pereira zbyt długo zwlekał z wybiciem piłki i kopnął Eliasa. Nierozważne zachowanie defensora mistrza Polski.

6′ Kolejny strzał Ishaka. Tym razem Szwed bardzo niecelnie. Piłka poleciała ponad bramką.

4′ Celny strzał Lecha! Mikael Ishak strzałem głową trafił jednak wprost w koszyczek bramkarza rywala.

2′ Pierwsza groźna akcja Hapoelu! Hatuel wyszedł na czystą pozycję, ale dobrze zachował się Filip Dagerstal, który powstrzymał zawodnika gospodarzy i oddalił niebezpieczeństwo.