LE: Wyjazdowa porażka Rangersów

Trwają zmagania w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Europy. Drużyna Rangers FC doznała porażki 1:2 z Young Boys Berno na wyjeździe.

Na premierową bramkę w meczu rozgrywanym na Stade de Suisse trzeba było poczekać do końcówki pierwszej połowy. W lepszych nastrojach na przerwę schodzili goście z Glasgow, gdyż w 44. minucie Kolumbijczyk Alfredo Morelos zaskoczył bramkarza gospodarzy.

Po zmianie stron zespół Young Boys zdołał jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Do remisu pięć minut po przerwie doprowadził napastnik Roger Assale. Z kolei w trzeciej minucie doliczonego czasu gry błąd defensywy Rangers wykorzystał pomocnik Christian Fassnacht i strzelił gola na wagę trzech punktów.

W drugim spotkaniu grupy G doszło do starcia Feyenoordu z FC Porto. Gospodarze potyczki w Rotterdamie wygrali 2:0 po bramkach Jensa Toornstry i Ricka Karsdorpa.