LE: Wygrana Marsylii

Kibice OM mogą powoli szykować się do kolejnej rundy Ligi Europy. Ich zespół pokonał dziś aż 4:0 Villareal.

Wynik meczu w 23. minucie otworzył Jordan Veretout. Pomocnik wykorzystał podanie Jonathana Claussa. Kilka minut później pechową interwencję zaliczył Yerson Mosquera. Kolumbijczyk chciał wybić piłkę z pola karnego, ale niefortunnie skierował ją do własnej bramki. Jeszcze przed zakończeniem pierwszy połowy spotkania rzut karny na gola zamienił Pierre-Emerick Aubameyang.

Po przerwie Gabończyk po raz drugi wpisał się na listę strzelców. W 59. minucie przy jego trafieniu asystował Amine Harit.

Ponadto, Villareal kończył mecz w dziesiątkę. W 62. minucie drugą żółtą kartkę zobaczył Alberto Moreno.