LE: Wolfsburg zremisował z Saint-Etienne

Trwają zmagania w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Europy. VfL Wolfsburg zremisował 1:1 z Saint-Etienne na wyjeździe.

W czwartkowym meczu rozegranym na Stade Geoffroy-Guichard bramki padały wyłącznie podczas pierwszej połowy. Wynik zawodów otworzył Timothee Kolodziejczak. W 13. minucie obrońca zespołu gospodarzy wykorzystał niepewną interwencję bramkarza Pavao Pervana.

Wolfsburg błyskawicznie odpowiedział na trafienie Saint-Etienne. Zaledwie 120 sekund później Brazylijczyk William celnie uderzył głową po znakomitym dośrodkowaniu Maximiliana Arnolda.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Dla Saint-Etienne to pierwszy punkt wywalczony w tym sezonie Ligi Europy.

W drugim spotkaniu grupy I również doszło do podziału punktów. Belgijski Gent zremisował 1:1 z ukraińską Ołeksandriją na wyjeździe. Zawody zostały rozegrane we Lwowie.