LE: Walka o awans trwa [zapis relacji]

Czwartek z Ligą Europy. Kolejne mecze za nami. Zobacz zapis relacji LIVE!

ZAPIS RELACJI LIVE:

90′ – KONIEC! Wilki wygrywają z Grekami 1:0.

90′ – Trwa jeszcze drugie spotkanie, w którym Wilki wygrywają z Olympiakosem, dzięki czemu awansują do kolejnej fazy rozgrywek. Oczywiście, jeśli takim wynikiem zakończy się mecz.

90′ – FC Basel nie pozostawiło złudzeń, kto jest lepszy w tej parze. Szwajcarzy w dwumeczu wygrali 4:0 i awansowali dalej.

88′ – Świetna zespołowa akcja FC Basel i prowadzenie Szwajcarów 1:0. Ten dwumecz jest już rozstrzygnięty.

85′ – Pięć minut do ostatniego gwizdka arbitra. Tymczasem wyniki bez zmian…

80′ – Ostatnie dziesięć minut w meczu Basel z Eintrachtem. Trudno sobie wyobrazić, żeby Szwajcarzy wypuścili awans z rąk.

75′ – W obydwu meczach spodziewaliśmy się chyba nieco jednak bardziej otwartej gry. Tymczasem wszystkie zespoły przede wszystkim troszczą się o to, aby nie stracić bramki.

67′ – Seria zmian w meczu Basel z Eintrachtem. Zobaczymy, czy po tych roszadach tempo spotkania nieco się zwiększy.

63′ – Z niecierpliwością czekamy na pierwsze trafienia w drugiej części gry.

54′ – Eintracht znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Trzy gole do nadrobienia oraz obecnie bezbramkowy remis to nie jest zbyt komfortowa opcja.

50′ – Sam na sam! FC Basel mogło wyjść na prowadzenie, ale sytuacja sam na sam została zmarnowana!

46′ – WRACAMY DO GRY!

45′ – KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

FC Basel – Eintracht 0:0

Wolverhampton Wanderers – Olympiakos Pireus 1:0

42′ – Raul Jimenez mógł dzisiaj zdobyć drugą bramkę, ale posłał piłkę nad poprzeczką. To była całkiem niezła okazja.

40′ – Ostatnie pięć minut pierwszej połowy w obydwu meczach. Czekamy z niecierpliwością na kolejne trafienia.

36′ – Tymczasem w meczu Basel z Eintrachtem nadal bez goli.

31′ – A jednak nie ma gola! Po analizie VAR okazało się, że był spalony.

28′ – Przewaga Olympiakosu musiała się tak zakończyć. Mamy wyrównanie po kapitalnie rozegranym szybkim ataku! Mohamed Mady Camara doprowadza do wyrównania!

21′ – Tymczasem w drugim meczu dzieje się całkiem sporo. Olympiakos robi wiele, aby doprowadzić do wyrównania.

18′ – Tymczasem w drugim meczu niewielka przewaga FC Basel.

10′ – Oto bohater Wilków.

9′ – I MAMY PIERWSZE TRAFIENIE! Raul Jimenez dał prowadzenie ekipie Wilków w meczu z Olympiakosem Pireus!

7′ – Spokojny początek w obydwu meczach. Na razie bez goli, czekamy na więcej ataków z obydwu stron.

1′ – ZACZYNAMY!

20:50 – Pierwszy gwizdek arbitra w obydwu meczach już za dziesięć minut.

20:40 – W pierwszych spotkaniach pomiędzy tymi drużynami Wolverhampton Wanderers zremisowało z Olympiakosem Pireusem 1:1. Z kolei FC Basel znajduje się w świetnej sytuacji, ponieważ pierwszy mecz wygrało aż 3:0.