LE: Świetny finisz w wykonaniu KAA Gent

W spotkaniu grupy I KAA Gent podejmowało dzisiaj VFL Wolfsburg. Była to zacięta walka o pozycję lidera.

Obydwie drużyny po dwóch kolejkach dotychczasowej rywalizacji miały na swoim koncie po cztery punkty. W związku z tym dzisiejsze starcie zapowiadało się naprawdę fenomenalnie.

I takie rzeczywiście było, ponieważ od samego początku oglądaliśmy zacięte starcie. Mecz rozpoczął się dla Wilków fenomenalnie, ponieważ niemiecki zespół już w 3. minucie wyszedł na prowadzenie! Wout Weghorst znalazł się w klarownej sytuacji, której nie zmarnował. Minęło kolejnych 20 minut i Wolfsburg prowadził już 2:0 znajdując się w świetnej sytuacji na terenie rywala.

Jeszcze przed przerwą Roman Yaremchuk zdobył bramkę kontaktową dla KAA Gent wykorzystując dogranie świetnie znanego z polskich boiskach piłkarza – Vadisa Odjidja-Ofoe.

Wydawało się, że ekipa Wilków dowiezie minimalne prowadzenie do końca. Jednak dosłownie w ostatnich fragmentach meczu Yaremchuk ponownie się uaktywnił zapewniając KAA Gent jeden punkt.