LE: Podział punktów w Baku

APOEL Nikozja zremisował 2:2 z Karabachem Agdam.W 13 minucie grający u siebie Karabach objął prowadzenie. Gola zdobył znany z polskich boisk Dani Quintana, a asystę zaliczył Michel. APOEL zdobyła gola w 29 minucie. Swojak Maksima Medvedeva wpadł do siatki po wrzutce Urosa Maticia z rzutu wolnego. Tuż przed przerwą goście zadali drugi cios. Linus Hallenius wykorzystał fatalny błąd rywala i w sytuacji sam na sam pokonał Vida Beleca.

W drugiej połowie Karabach doprowadził do wyrównania. W 58 minucie gola strzałem z głowy zdobył Ailton. Nie było tej bramki bez znakomitego dośrodkowania Dani Quintany. Były piłkarz Jagi do bramki dołożył asystę. Żadna z drużyn nie była w stanie zadać decydującego ciosu. Remis 2:2 stał się faktem.