LE: Lazio lepsze od Stade Rennes

Dobiegły końca zmagania w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Europy. Nie zawiodło Lazio, które przed własną publicznością wygrało 2:1 ze Stade Rennes.

W czwartkowy wieczór na Stadio Olimpico gole padały wyłącznie podczas drugiej połowy. Dziesięć minut po przerwie na prowadzenie wyszli goście: Clement Grenier precyzyjnie dośrodkował z rzutu wolnego, a obrońca Jeremy Morel uderzeniem głową skierował piłkę do siatki.

Gospodarze potrzebowali ośmiu minut, aby odrobić stratę. Luis Alberto podał w pole karne, a tam Serb Sergej Milinković-Savić strzałem z pierwszej piłki zaskoczył obrońców i bramkarza Rennes.

O losach meczu przesądziła sytuacja z 75. minuty zmagań. Wtedy Milinković-Savić dokładnie dośrodkował, zaś snajper Ciro Immobile (na zdjęciu) popisał się pięknym uderzeniem głową.

Drugie spotkanie grupy E odbyło się w Glasgow. Celtic zwyciężył 2:0 rumuńskie CFR Cluj.