LE: Kolejny punkt Wolfsbergera

Roma zremisowała 1:1 z rewelacyjnym Wolfsbergerem.

Zaniolo nie błyszczał w meczu z Austriakami.

Paulo Fonseca uważnie prześledził spotkanie Borussii Moenchengladbach z Wolfsbergerem. Austriacy wygrali zdecydowanie, więc nikt w Wiecznym Mieście nie zamierzał ich lekceważyć.

Trener Romy postawił na koszykarski skład, który miał sprawdzić się przy stałych fragmentach gry. To właśnie w ten sposób padł jedyny gol dla Giallorossich w pierwszej połowie. W 27 minucie Javier Pastore dośrodkowywał z rzutu wolnego, a Leonardo Spinazzola celnie główkował z pomocą rywala. Podopieczni Fonseki po objęciu prowadzenia kontrolowali mecz i nie zamierzali przemęczać się.

Na początku drugiej połowy rzymianie zostali skarceni za swoją postawę. Michael Liendl pięknym strzałem zaskoczył Antonio Mirante. Więcej bramek kibice zgromadzeni na obiekcie w Grazu nie uświadczyli.

W drugim meczu grupy J Istanbul Basaksehir zremisował 1:1 z Borussią. Edin Visca zdobył gola w 55 minucie, a Źrebaki wyrównały dopiero w doliczonym czasie gry. Dokonał tego Patrick Herrmann.