LE: Gol Szymona Włodarczyka!

Szymon Włodarczyk odegrał bardzo ważną rolę w zremisowanym meczu z Atalantą (2:2). Polski zawodnik pewnie wykorzystał rzut karny i wyrównał stan meczu.

Sturm Graz zremisował z Atalantą w drugim, równolegle rozgrywanym meczu Grupy D. Austriacki zespół popisał się walecznością i zdołał wyrównać stan tego spotkania.

Spotkanie znacznie lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy prowadzili już w 13. minucie po bramce Alexandra Prassa. Później Atalanta odpowiedziała dwoma trafieniami Luisa Muriela.

Gola na wagę remisu dla Sturmu zdobył Szymon Włodarczyk! Polski piłkarz pojawił się na boisku w 62. minucie gry i niecałe dwadzieścia minut później podszedł do rzutu karnego. Nie zmarnował sytuacji i bardzo pewnym uderzeniem skierował piłkę wprost do siatki.

Atalanta pozostaje liderem Grupy D, Sturm z czterema oczkami na swoim koncie jest na 3. lokacie.