LE: Drużyna Kloppa sensacyjnie przegrywa

Liverpool sensacyjnie przegrywa z Francuskim Toulouse!

The Reds, w ramach 4. kolejki Ligi Europy, udali się w podróż do Francji, aby tam zmierzyć się z zespołem Toulouse.

Podopieczni Kloppa, mimo serii zwycięstw, musieli pogodzić się z pierwszą porażką w grupie LE. Trener zdecydował się nie wystawić na to spotkanie swojej wyjściowej jedenastki, dokonując znacznych zmian, których efekty były widoczne na boisku.

Gospodarze szybko objęli dwubramkowe prowadzenie i utrzymywali je aż do 75. minuty. Dopiero wtedy Casseres wpakował piłkę do własnej bramki, zmniejszając straty dla Liverpoolu.

Jednakże, gdy pojawiła się nadzieja dla Liverpoolu, szybko została stłumiona. Zaledwie kilkanaście sekund po wznowieniu gry, Toulouse ponownie trafiła do siatki, uzyskując prowadzenie 3:1.

W 89. minucie Diogo Jota zdobył gola, ożywiając szanse Liverpoolu na dodatkowy czas gry. Gościom udało się nawet zdobyć bramkę w ostatniej akcji meczu, ale po analizie VAR gol został anulowany. Ostatecznie to Toulouse może cieszyć się ze zwycięstwa, zbliżając się do The Reds na dwa punkty.