LE: Czeski spacerek Liverpoolu

Liverpool pewnie wykonał swoje zadanie i już w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy niemal zapewnił sobie awans. The Reds pokonali Spartę Praga na wyjeździe 5:1.

Liverpool pewnie wykonał swoje zadanie. The Reds przyjechali do Czech jak po swoje i kompletnie bez żadnego problemu ograli Spartę Praga aż 5:1. Wynik ten jest niemal przesądzający w kontekście awansu do ćwierćfinału rozgrywek Ligi Europy.

Już po pierwszej połowie LFC mieli trzybramkową przewagę. W początkowych minutach z rzutu karnego trafił Mac Allister, później dubletem popisał się Darwin Nunez.

Tuż po przerwie gola Sparcie sprezentował Conor Bradley. Młody, angielski obrońca chwilę po tym jak pojawił się na boisku wbił piłkę do własnej bramki.