LE: Celtic z cennym zwycięstwem nad Lazio

W bardzo ciekawym spotkaniu grupy E Ligi Europy Celtic FC podejmował Lazio Rzym.

Po dwóch kolejkach Celtic zajmował pozycję lidera mając na swoim koncie cztery punkty. Lazio zgromadziło o jedno „oczko” mniej.

Od początku spotkania oglądaliśmy bardzo wyrównane widowisko. Żadnej z drużyn nie udało się wypracować wyraźnej przewagi, a po pierwszej połowie to Lazio cieszyło się z prowadzenia.

Wynik spotkania otworzył bowiem w 40. minucie Manuel Lazzari, który otrzymał świetne podanie od Joaquina Correi. Zawodnik Lazio oddał kapitalne uderzenie nie dając szans golkiperowi Celtiku.

Gospodarze za odrabianie strat zabrali się już w drugiej części meczu. W 67. minucie Ryan Christie zdobył bramkę na 1:1, natomiast w samej końcówce zwycięstwo miejscowym zapewnił Christopher Jullien.