Polska Reprezentacja Polski

Kuszczak zagrał w kolejnym meczu rezerw MU

Tomasz Kuszczak wystąpił w kolejnym meczu sparingowym rezerw Manchesteru United. Tym razem w środowy wieczór zespół będący zapleczem drużyny sir Alexa Fergusona zremisował z Tranmere Rovers 1:1.

Jedynego gola dla zespołu z Old Trafford strzelił w 34. minucie Jesse Lingard odpowiadając na bramkę z 3. minuty, którą zdobył Mark McChrystal. Nie dał on szans reprezentantowi Polski dobijając wcześniejszy strzał Andy’ego Robinsona, który trafił w słupek.

Kuszczak miał w tym spotkaniu sporo pracy, a oficjalny serwis „Czerwonych Diabłów” chwali go za „wybitne” zatrzymanie uderzeń Johna Welsha i Adama McGurka oraz bardzo dobrą postawę w drugiej połowie.

29-latek, który nie znalazł się w kadrze United na tournee po Stanach Zjednoczonych i szuka obecnie nowego klubu, pozostał tym razem na murawie do ostatniego gwizdka. Obok niego znów zaprezentował się także pozostający bez szans na grę w pierwszym zespole Darron Gibson.

Źródło: ASInfo