To był szalony wieczór na boiskach zaplecza Ekstraklasy! Wieczysta Kraków rozgromiła Polonię Warszawa 6:1, a niedługo później Wisła Kraków zdemolowała Znicza Pruszków aż 7:0. Obecnie to właśnie oba krakowskie kluby są na szczycie stawki Betclic 1. Ligi. Podium uzupełnia Pogoń Grodzisk Mazowiecki.
1 Komentarz
najstarszy
najnowszyoceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Tomasz
20 sierpnia, 2025 10:15
Jak kluby z Krakowa dalej tak będą grać to zameldują się w przyszłym sezonie w Ekstraklasie.
Lechia Gdańsk rozstaje się z ważnymi graczami. Urfer zagroził PZPN-owi
"W odpowiednim czasie Polski Związek Piłki Nożnej zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nieodwracalną szkodę poniesioną przez Lechię Gdańsk w wyniku zastosowania bezprawnej pięciopunktowej sankcji" – czytamy na stronie klubu po rozstaniu się z Dawidem Kurminowskim. Biało-zieloni pożegnali także kilku innych ważnych piłkarzy.
Jak kluby z Krakowa dalej tak będą grać to zameldują się w przyszłym sezonie w Ekstraklasie.