W czwartkowym półfinale baraży Wisła Kraków uległa Miedzi Legnica 0:1. W drugiej połowie spotkanie zostało przerwane na kilkanaście minut z powodu groźnie wyglądającego urazu, jakiego doznał Rafał Mikulec.
27-letni obrońca nabawił się kontuzji w wyniku starcia z JuliuszemLetniowskim. Na murawie po chwili pojawiła się karetka – Mikulcowi udzielona została pomoc, a następnie został przetransportowany do szpitala.
W piątek rano rzecznik prasowy Wisły Kraków, Damian Urbaniec, przekazał, że defensor „Białej Gwiazdy” doznał złamania obu kości podudzia. Mikulec przejdzie niebawem operację, po której czeka go wielomiesięczna rekonwalescencja. (FT)
Rafał Mikulec podczas pojedynku z zawodnikiem Miedzi Legnica doznał złamania obu kości podudzia. Na dzisiaj został zaplanowany zabieg operacyjny. Rafał trzymaj się!
Lechia Gdańsk rozstaje się z ważnymi graczami. Urfer zagroził PZPN-owi
"W odpowiednim czasie Polski Związek Piłki Nożnej zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nieodwracalną szkodę poniesioną przez Lechię Gdańsk w wyniku zastosowania bezprawnej pięciopunktowej sankcji" – czytamy na stronie klubu po rozstaniu się z Dawidem Kurminowskim. Biało-zieloni pożegnali także kilku innych ważnych piłkarzy.