– Mecz z Lechem Poznań wygraliśmy 1:0, ale wtedy nie grało mi się zbyt dobrze i nie byłem z siebie zadowolony. Rozmawiałem z trenerem, wiedziałem, co zrobiłem źle i uważam, że w spotkaniu z Koroną było już lepiej – powiedział stoper Cracovii, Milos Kosanović, dla oficjalnej strony internetowej „Pasów”.
– Cieszymy się z tego zwycięstwa, bo jest ono dla nas bardzo ważne. Gramy coraz lepiej jako zespół. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, wykorzystaliśmy trzy, a jednocześnie nie pozwoliliśmy na to samo Koronie – oznajmił Serb.
Cracovia nie straciła bramki w trzecim kolejnym meczu. – To pokazuje, że gramy coraz lepiej w defensywie. Zrobimy wszystko, by przedłużyć tę passę w spotkaniu z Górnikiem Zabrze w przyszłym tygodniu – zapowiedział stoper „Pasów”.
– Mecz z Lechem Poznań wygraliśmy 1:0, ale wtedy nie grało mi się zbyt dobrze i nie byłem z siebie zadowolony. Rozmawiałem z trenerem, wiedziałem co zrobiłem źle i uważam, że w spotkaniu z Koroną było już lepiej. Dobrze współpracowało mi się z Łukaszem Nawotczyńskim. Wydaje mi się, że nasza współpraca wyglądała lepiej niż w spotkaniu z Lechem Poznań. Następnym razem – jeżeli oczywiście zagramy – powinno być jeszcze lepiej – podsumował Kosanović.
Papszun jasno o sytuacji Legii. „Potrzebujemy wzmocnień”
Szkoleniowiec warszawskiej Legii jest świadom, że zespół potrzebuje nowych zawodników. Marek Papszun na spotkaniu z mediami bił na alarm, twierdząc, że transfery na kolejny sezon są niezbędne.
Media: Bereszyński zbliża się do Ekstraklasy! Negocjacje już trwają!
Bartosz Bereszyński lada dzień stanie się wolnym zawodnikiem. Niewykluczone, że wróci do Ekstraklasy. Jeden z rodzimych klubów już podjął z nim rozmowy!