Korona Kielce sprowadza zastępstwo na Mariusza Fornalczyka. Świętokrzyski klub tym samym pobije swój rekord transferowy!
„Złocisto-Krwiści” tego lata sprzedali do Widzewa Mariusza Fornalczyka – najlepszego zawodnika minionego sezonu. Korona Kielce zarobiła na tym transferze blisko 1,5 miliona euro. Nic więc dziwnego, że część tej kwoty przeznaczono na jego następcę.
Jak informuje portal Nogomania, cytowany przez meczyki.pl, nowym piłkarzem Korony ma zostać Tamar Svetlin. 23-letni Słoweniec ma za sobą trzy występy w reprezentacji narodowej i cieszy się wysoką renomą w rodzimej lidze. Co ciekawe, w ostatnim czasie znajdował się również w kręgu zainteresowań Rakowa Częstochowa.
Z tych samych źródeł wynika, że Korona zapłaci NK Celje około miliona euro. Jeżeli transfer zostanie dopięty, będzie to najwyższa kwota w historii klubu – i to zdecydowanie. Dotychczasowy rekord to pół miliona euro zapłacone za Hernaniego w… 2005 roku.
W ostatnim sezonie Svetlin rozegrał aż 47 spotkań, zdobywając 9 bramek i notując 3 asysty. Co ważne, aż cztery z tych goli padły w rozgrywkach Ligi Konferencji.
OFICJALNIE! Wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się Superpuchar Polski!
Mecz o Superpuchar Polski jest tradycyjnym rozpoczęciem sezonu w polskim futbolu klubowym. Mimo wcześniej perturbacji, podano oficjalne szczegóły rozegrania meczu.
Lech sprowadzi gracza z Ligue 1! To będzie drugi najdroższy transfer w historii klubu
Mistrz Polski kontynuuje ofensywę transferową. Wszystko wygląda na to, że w przyszłym sezonie Ekstraklasy zobaczymy stopera z przeszłością w lidze francuskiej. Sprawdź, o kim mowa!