Trenerowi Wisły Kraków, Robertowi Maaskantowi wypadł ze składu kolejny piłkarz. Na uraz mięśnia czworogłowego uda narzeka Nourdin Boukhari i w najbliższym czasie nie pojawi się na boisku – donosi serwis wislakrakow. com.
– Może być poza grą przez kilka najbliższych tygodni – informuje trener. – Problem pojawił się już w Turcji. Wtedy Nourdin wrócił do treningów, raz zagrał w Młodej Ekstraklasie. Teraz znów narzeka na ten sam mięsień, choć w innym punkcie.
Maaskant ma nadzieję, że Marokańczyk wróci do treningów przed majowym finiszem ligi. Jego uraz to jednak dużo mniejszy problem niż sytuacja zdrowotna wśród obrońców.
Boukhari ostatnio wyraźnie odbiegał formą od pozostałych kandydatów do gry w pomocy. W rundzie wiosennej ani raz nie pojawił się na boisku w pierwszej drużynie.
Papszun jasno o sytuacji Legii. „Potrzebujemy wzmocnień”
Szkoleniowiec warszawskiej Legii jest świadom, że zespół potrzebuje nowych zawodników. Marek Papszun na spotkaniu z mediami bił na alarm, twierdząc, że transfery na kolejny sezon są niezbędne.
Media: Bereszyński zbliża się do Ekstraklasy! Negocjacje już trwają!
Bartosz Bereszyński lada dzień stanie się wolnym zawodnikiem. Niewykluczone, że wróci do Ekstraklasy. Jeden z rodzimych klubów już podjął z nim rozmowy!