Kluczowy piłkarz na dłużej w klubie z Betclic 1. Ligi
Bardzo ważny piłkarz zostaje w klubie z Betclic 1. Ligi. Jakub Bieroński przedłużył umowę z GKS-em Tychy do 30 czerwca 2028 roku.
Bieroński trafił do GKS-u latem 2023 roku, z Podbeskidzia Bielsko-Biała. W obecnym sezonie 22-letni środkowy pomocnik zagrał 28 meczów, strzelił gola i miał trzy asysty.
– Czuję, że rozwijamy się jako drużyna. Cały sztab szkoleniowy bardzo nas wspiera, to dzięki niemu coraz lepiej gramy w piłkę. Ostatnie mecze nie poszły po naszej myśli, ale będziemy walczyć już w kolejnym sezonie. Ponadto, dobrze czuję się w Tychach. Jest to niedaleko mojego domu, dlatego na razie nie zamierzam się stąd ruszać – mówił Jakub Bieroński, cytowany przez oficjalną stronę GKS-u. (MZ)
Odra zakontraktuje bramkarza? To byłby ciekawy ruch
Odra Opole pracuje nad tym, by w nadchodzącym sezonie Betclic 1. Ligi rywalizować o poważniejsze cele. Prawdopodobnie w tym celu ściągnie ona nowego bramkarza.
Media: Pierwszoligowiec ma problem. Może stracić utalentowanego młodzieżowca
Warta Poznań wywalczyła w sezonie 2025-26 awans na zaplecze Ekstraklasy. Do sukcesu Zielonych w dużej mierze przyczynił się Filip Waluś, którego kontrakt wygasa z końcem czerwca. Ekipa ze stolicy województwa wielkopolskiego może stracić jedną ze swoich czołowych postaci.