Josue wyróżniony przez UEFA

Gol Josue został nominowany do tytułu najładniejsze bramki pierwszej serii meczów 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Na trafienie Portugalczyka można głosować na oficjalnej stronie UEFA.

Legia Warszawa przegrała wczoraj pierwsze spotkanie z Molde 2:3. W drugiej połowie spotkania warszawski zespół zdecydowanie ożył i grał znacznie lepiej, czego efektem były dwie, zdobyte bramki. Na listę strzelców trafił między innymi Josue.

W 64. minucie Portugalczyk dobiegł do piłki przed bramką. Będący w polu karnym Portugalczyk zdecydował się na mocny strzał z pierwszej piłki i trafił do siatki. Gol Legionisty znalazł się w głosowaniu na najlepsze trafienie pierwszych spotkań 1/16 finału Ligi Konferencji.

Nominowani zostali także: Steven Berghuis (Ajaxu Amsterdam), Mika Biereth (Sturm Graz) i Albert Gronbaek (Bodo/Glimt).

Aby oddać swój głos, trzeba wejść w TEN LINK.