Nowy kontrakt z Koroną Kielce podpisał Jacek Kiełb. Doświadczony zawodnik przedłużył umowę do połowy przyszłego roku.
– Jestem bardzo szczęśliwy, że zostaję w Kielcach na kolejny sezon. Jest wielu zawodników, którzy chcieliby być na moim miejscu. Czuję się świetnie i zrobię wszystko, by dać tej drużynie to co we mnie najlepsze – powiedział 33-letni pomocnik Korony.
Piłkarz Korony w sumie w barwach Korony do tej pory zagrał w 245 spotkaniach, w których zdobył 53 bramki oraz zaliczył 20 asyst.
– Cieszymy się z przedłużenia tej umowy. Jacek jest doświadczonym piłkarzem, który Koronę ma w sercu. Bardzo zależy nam na tym, aby w naszym klubie grali także tacy zawodnicy – dodał dyrektor sportowy, Paweł Golański.
Kolejny piłkarz żąda odejścia z Lechii! Urfer stawia sprawę jasno
Bohdan Wjunnyk jest chętny na przenosiny do zdobywcy pucharu Portugalii, czyli SCU Torreense. W tym momencie jednak do przeprowadzenia transakcji brakuje zgody właściciela Lechii.