Inter i Manchester United wkraczają do gry [zapis]

Pora na kolejną partię spotkań w Lidze Europy. Inter Mediolan zmierzy się z Getafe, natomiast Manchester United po raz kolejny zmierzy się z austriackim LASK. W pierwszym spotkaniu Czerwone Diabły pewnie wygrały 5:0. Zapraszamy na relację LIVE!

Lukaku poprowadzi Inter do wygranej? (foto: Reuters)

ZAPIS RELACJI LIVE

FT’ – Ostatni gwizdek również w meczu Interu z Getafe! Mediolańczycy wygrywają 2:1 i również zapewniają udział w turnieju „Final8” w Kolonii.

FT’ – Koniec meczu na Old Trafford! United wygrywa 2:1 i awansowało do finałowego turnieju.

90′ – Mecz Interu z Getafe przedłużony aż o 6 minut.

88′ – GOOOOOOL! Manchester United wychodzi na prowadzenie! Anthony Martial trafia do siatki!

83′ – GOOOOOOL! Inter Mediolan 2:0 Getafe! Christian Eriksen trafia do siatki i awans Interu jest już chyba przesądzony.

81′ – 30′ – Statystyka posiadania piłki: United – 60%, Lask – 40%. Inter – 51%, Getafe – 49%

75′ – NIE MA GOLA! Jorge Molina nie wykorzystuje jedenastki! Inter dalej prowadzi!

74′ – A jednak! Rzut karny dla Getafe!

72′ – Karny dla Getafe?! Sędzia sprawdza sytuację na VAR!

65′ – Strzał Paula Pogby, jednak piłka znacząco przelatuje obok bramki.

64′ – Statystyka celnych strzałów: Inter – 4, Getafe – 1

56′ – GOOOOL! To się nazywa szybka kontra! Manchester United wyrównuje po golu Lingarda.

55′ – GOOOOL! LASK prowadzi z Manchesterem United! Philipp Wiesinger trafia na Old Trafford!

50′ – Odion Ighalo mógł wyprowadzić Manchester United na prowadzenie, jednak jego strzał był zbyt słaby, aby piłka znalazła drogę do siatki.

49′ – Świetna parada bramkarza Getafe. Danilo D’Ambrosio mógł podwyższyć prowadzenie Interu, jednak golkiper madrytczyków czujnie w tej sytuacji.

47′ – Pierwsza okazja Manchesteru United po przerwie, jednak defensorzy LASK oddalają zagrożenie spod własnego pola karnego

46′ – Zawodnicy są już na boisku i zaczynają drugą odsłonę dzisiejszych meczów.

HT – Kończymy pierwszą część spotkań. Byliśmy świadkami tylko jednego gola w spotkaniu Interu z Getafe. Wracamy po przerwie!

43′ – Statystyka celnych strzałów: Inter Mediolan 3, Getafe – 1

37′ – Statystyka sytuacji podbramkowych: Manchester United – 2, LASK – 7

34′ – Pierwszy celny strzał w wykonaniu zawodników LASK

33′ – GOOOOL! Inter Mediolan prowadzi! Romelu Lukaku wpisuje się na listę strzelców!

30′ – Statystyka posiadania piłki: United – 53%, Lask – 47%. Inter – 53%, Getafe – 47%

25′ – Strzał Lautaro Martineza. Argentyńczyk uderza po ziemi jednak bramkarz Getafe czujny w tej sytuacji

23′ – W meczu na Old Trafford, żadna drużyna nie oddała celnego strzału na bramkę

19′ – Znów Getafe! Jaime Mate uderza na bramkę w obrębie pola karnego, jednak jego próba zostaje w ostatniej chwili blokowana.

17′ – Nieco spokojniejsze minuty na obu arenach

15′ – Statystyka akcji podbramkowych: Inter – 0, Getafe – 5

12′ – Pierwsze minuty bez fajerwerków. Brakuje akcji ofensywnych w obu spotkaniach, wciąż czekamy na gole

10′ – Kapitalna okazja dla LASK! Philipp Wiesinger oddał niezły strzał na bramkę Manchesteru United, jednak piłka minęła słupek

9′ – Rzut rożny dla zawodników LASK

7′ – Getafe znów atakuje. Madrytczycy tym razem z niecelnym strzałem.

3′ – Pierwszy, niecelny strzał Manchesteru United

3′ – Pierwsza dobra sytuacja Getafe. Jaime Mate uderzył głową, jednak na posterunku stoi Samir Handanović

2′ – Pierwszy rzut rożny dla Getafe.

1′ – Zaczynamy! Sędziowie w obu spotkaniach gwizdnęli po raz pierwszy.