Polska 2 Liga

II liga: Remis Widzewa w trenerskim debiucie

W zaległym meczu 18. kolejki II ligi Widzew Łódź zremisował na wyjeździe z Olimpią Elbląg 1:1.

Mecz w Elblągu był debiutem na ławce trenerskiej nowego trenera Widzewa Jacka Paszulewicza.

W pierwszej połowie inicjatywę miał Widzew, ale łodzianie nie potrafili udokumentować swojej przewagi i do przerwy był remis.

W drugiej odsłonie do głosu doszła Olimpia i to gospodarze nieoczekiwanie zdobyli pierwszą bramkę. W 73. minucie gola na 1:0 strzelił Jakub Bojas. Widzew nie poddał się i do końca walczył o korzystny rezultat. W 83. minucie do wyrównania doprowadził Rafał Wolsztyński. Więcej bramek już jednak nie padło i obie ekipy podzieliły się punktami.

W następnej kolejce Olimpia zmierzy się u siebie ze Zniczem Pruszków, natomiast Widzew zagra z Pogonią Siedlce.

Olimpia Elbląg – Widzew Łódź 1:1 (0:0)

Bramka: Jakub Bojas 73 – Rafał Wolsztyński 83